Pogodne Południe

To 25 funkcjonalnych domów w zabudowie szeregowej na włocławskim południu.

Poznaj nasze przewagi...


Rodzinny zakątek

Zielony wiosną, złoty jesienią, biały zimą. To miejsce gdzie znajdą Państwo odpoczynek, urządzą grilla z przyjaciółmi, a dzieci mogą bezpiecznie bawić się na świeżym powietrzu.


Oszczędność czasu

Rozpoczęcie dnia z koniecznością pójścia po samochód, odśnieżania, skrobania zamarzniętych szyb, nie wróży niczego dobrego. Mamy na to rozwiązanie! Twój własny garaż w bryle domu.


Bezpieczeństwo

Dyskretne odgrodzenie od ulicy monitoring i przydomowy ogródek pozwolą bezpiecznie spędzać czas Tobie i Twoim bliskim. W tej przyjaznej okolicy zbudujesz nowe sąsiedzkie relacje.


Kontakt z naturą

W niedużej odległości znajduje się las. Można wybrać się na rodzinne wycieczki dbając przy tym o swoje zdrowie. Nic lepiej nie pomaga niż świeże powietrze, ruch i odpoczynek w gronie najbliższych.


Lokalizacja idealna

W okolicy znajdują się szlaki komunikacji miejskiej w każdym kierunku, liczne sklepy osiedlowe, markety, szkoły, Specjalistyczne Poradnie Dziecięce, korty tenisowe oraz tereny zielone.

Nowoczesny projekt w najlepszej lokalizacji

Architektura w skandynawskim stylu z nowoczesnym wykończeniem oraz dbałością o każdy detal.

Planując Pogodne Południe położyliśmy szczególny nacisk na nowoczesny projekt. Projekt definiuje skandynawska prostota, nowoczesne wzornictwo i najwyższej jakości materiałów. Dodatkową niebagatelną korzyścią jest podłączanie osiedla do ogrzewania miejskiego, dzięki czemu nasi mieszkańcy zaoszczędzą i zyskają komfort ciepłego domu. Warto również wspomnieć o wymarzonej lokalizacji - jedynie 10 minut jazdy dzieli mieszkańców od galerii handlowej i 15 minut od centrów kultury i sztuki.

Pogodne Południe to oferta pewna i bezpieczna.
Dowiedź się więcej...